Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Конкурс барменів Ultimate Bartender Championship проведуть у Києві в серпні

Конкурс бартендерів Ultimate Bartender Championship відбудеться 5 серпня в київському закладі Normal Bar & Restaurant. Головний приз турніру – поїздка на London Cocktail Week, який пройде 4-13 жовтня.

«Як найкраще провести час у спекотному серпні? Правильно – зробити все для того, щоб стати найкращим барменом країни і перемогти у конкурсі Ultimate Bartender Championship 2019», – кажуть організатори.

«Це змагання визначає справжній рівень знань і навичок, якими кожен бармен користується щодня», – додають організатори. У комбінованому форматі змагання – шість раундів. Серед них – запитання про культуру коктейлів, а також розливання та подача коктейлів. Повні правила та регламент – за посиланням.

Зареєструватися для участі в турнірі можна за цим лінком. Учасників просять обрати як домашній регіон Україну. Після цього вони отримають список літератури для підготовки до чемпіонату.


Ultimate Bartender Championship – міжнародний конкурс барменів від виробника віскі Monkey Shoulder, який у 2019 році пройде в 16 регіонах світу.


Обкладинка: Ultimate Bartender Championship