Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

В Україні почала роботу асоціація рестораторів

Професійна організація «Українська ресторанна асоціація» почала роботу 1 травня, повідомляють організатори, журнал «Ресторатор». Вступ до асоціації відкрили на сайті.

Серед представників стратегічної ради – засновники «Ресторанів Гусовських» Сергій та Євген Гусовські, власники «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова» Дмитро та Олена Борисови, а також Савва Лібкін («Стейкхаус»), Тарас Середюк (Mafia) і Максим Храмов (Celentano).

«Два минулі місяці ефективної громадської роботи у межах Всеукраїнського антикризового центру рестораторів показали, що всім гравцям ринку є заради чого об’єднувати зусилля. Ми ефективні, ми можемо бути корисними одне одному», – йдеться в повідомленні організаторів.

«Асоціація – це потужна сила, яка об’єднує галузь. Вона створена для того, щоб зробити ваш бізнес успішним. Ми зосередимо увагу на вирішення проблем і завдань, актуальних для більшості гравців ринку. […] Нас чує держава та суспільство. Ми ефективні та активні у вирішення загальних проблем», – додають організатори. 

В асоціації кажуть, що позиціонують себе як неприбуткову організацію: «Абсолютно всю суму членських внесків ми направляємо на виконання поставлених завдань». 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру