Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Віскі POWERS знову представлять в Україні. У трьох нових смаках та з новим дизайном пляшок

Бренд POWERS повертає ірландське віскі на український ринок в оновленому дизайні та в розширеному асортименті. За словами бренду, основна мета цих змін – переосмислення старих традицій, щоб підкреслити його благородне походження та преміальність.  

Старий дизайн у вигляді витягнутого циліндра замінили прямокутною формою. Шийку пляшки зробили у формі дистиляційного мідного куба, як у винокурні, де виробляють віскі. Етикетці надали ромбоподібну форму, а шрифти оновили та додали яскраві графічні елементи. Кожен з трьох різновидів віскі POWERS тепер має свій колір етикетки: червоний, блакитний та бежевий.

В Україні представлять лінійку з трьох видів віскі:

blank

POWERS Gold Label. Це купажоване віскі міцністю 43,2% витримують в американських бочках з-під бурбона, а далі за технологією Single Pot Still змішують із зерновим віскі тривалої витримки вищого ґатунку. У напої переважають відтінки груші, шоколаду, ванілі, пісочного печива і пряних спецій. Віскі має медовий посмак.

blank

POWERS Three Swallow. Це віскі міцністю 40% також виготовляють за технологією Single Pot Still. Його витримують в дубових бочках з-під бурбона, що додає сильний деревний смак напою. Віскі має смак смаженого мигдалю, цитрусових, яблука, та зерновий посмак. А також аромат кориці, мускатного горіха, банана і дуба.

blank

POWERS John’s Lane 12YO.  Цей напій міцністю 46% створюють за допомогою технології Single Pot Still та витримують протягом 12 років в дубових бочках з-під бурбона і хересу Олоросо. Результатом такого поєднання стає насичений, пряний і стійкий смак з нотами горіхів, спецій та солодкістю персиків, яблук і тростинного цукру. У посмаку розкриваються прянощі спецій, а в ароматі – відтінки шоколаду, карамелі, тютюну, ячменю та апельсинової цедри.

З 1791 року ми не змінювали своїм принципам та не озирались назад. Ми завжди дотримувались головного правила при створенні віскі: піклуйтесь про людей і у вас вийде відмінний продукт. Хай це буде турбота про наших співробітників чи допомога ірландським фермерам та ремісникам, ми намагаємося робити правильні речі. І вважаємо, що кардинальні зміни зараз – теж правильний вибір»

– бренд POWERS.
blank

POWERS ірландське віскі, що є вдалим прикладом багатої спадщини та історії дистиляції ірландського віскі. Цей напій увійшов в історію як одне з найбільш популярних віскі в Ірландії. Невелику винокурню в 1791 році відкрив Джеймс Пауер в своєму дублінському трактирі. Він винайшов технологію Single Pot Still. В ній використовують тільки серцевину дистиляту, що проходить потрійну дистиляцію в мідних перегінних кубах. Це допомагає отримати найякісніший спирт для створення оригінального преміумвіскі. Унікальну технологію виробництва і старовинні рецепти зберегли й до сьогодні, продовжуючи національну традицію. Сьогодні напій виготовляють на новій винокурні New Midleton – головному центрі з виробництва високоякісного ірландського віскі. 

Матеріал підготовлено за підтримки POWERS