Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Власники Jim Beam придбали компанію з виробництва готових коктейлів

Компанія Beam Suntory оголосила про придбання виробника On the Rocks Premium Cocktails, що спеціалізується на виготовленні бутильованих коктейлів. 

«On the Rocks – це піонер у сегменті преміальних заздалегідь змішаних коктейлів, і ми не могли обрати кращий час для того, щоб об’єднати зусилля. Ми маємо амбіцію стати номером один на ринку готових до споживання коктейлів на основі спиртних напоїв, тож On the Rocks стане ключовою платформою для зростання», – коментує президент і виконавчий директор Beam Suntory Альберт Баладі. 

blank

У Beam Suntory пояснюють рішення динамічністю категорії бутильованих коктейлів. За інформацією компанії, продажі On the Rocks за перші шість місяців 2020 року подвоїлися. 

On the Rocks заснували у 2015 році, співзасновниками бренду є бармен Рокко Мілано та ресторатор Патрік Халберт. Власники почали експериментувати з поєднанням напоїв у гаражі, а за п’ять років зробили компанію одним із лідерів сегменту. Серед напоїв у портфоліо – Knob Creek Old Fashioned, Hornitos Margarita та Effen Cosmopolitan.

blank
blank

Раніше власник брендів Jim Beam, Maker’s Mark і Courvoisier володів міноритарною часткою компанії On the Rocks, а тепер став повноцінним власником виробника. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: On the Rocks