Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Власники київських закладів повинні організувати працівникам тести на коронавірус – Кличко

Власники і керівники закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування і торгових мереж повинні організувати тестування своїх співробітників тестами імуно-ферментного аналізу на Covid-19. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Штаб із надзвичайних ситуацій міста ухвалив рішення про те, що власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами. Це тести, що визначають наявність в організмі антитіл до вірусу. Такі тести потрібно робити раз на місяць. Оскільки йдеться про людей, які працюють у компаніях із великою кількістю відвідувачів. І де висока ймовірність інфікування коронавірусом», – каже Кличко.

Брифінг міського голови Києва Віталія Кличка 22 червня

Кличко додав, що Київ збільшує кількість тестувань на COVID-19. Причина – дедалі більше людей звертаються до медиків із симптомами коронавірусу та запаленням легенів. 

Нагадаємо, що заклади громадського харчування вже зобов’язали забезпечити працівників засобами індивідуального захисту на зразок антисептиків і рукавичок за правилами часткового відновлення роботи ресторанів і кафе.


Раніше в Києві розпочали перевірки за дотриманням закладами громадського харчування карантинних заходів, для цього в КМДА створили спеціальні групи. Також уряд анонсував проведення «масових перевірок» закладів по всій Україні.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру