Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Власники Lyaness закрили свій перший ресторан Cub

Лондонський ресторан Cub від засновника найкращого бару світу 2017 і 2018 року Lyaness не відновить роботу після закінчення карантину, повідомляє співвласник Раян Четіявардана.

Cub працював із 2017 року в лондонському районі Гокстон. Це був перший ресторан Четіявардани після запуску барів Lyaness (колишній Dandelyan), Super Lyan (Амстердам) та Silver Lyan (Вашингтон). За час роботи заклад встиг увійти у топ-12 ресторанів Лондона за версією TimeOut.

Відповідно до загальної концепції компанії, ресторан назвали Cub («Левеня»). «Cub був малюком нашої групи. Та, як і інші наші проєкти, він був створений для того, щоб кидати виклик. Cub уособлював дещо цінне та важливе: ми хотіли кинути виклик розділенню закладів на бари та ресторани, показавши, наскільки смішним є цей поділ», – пише Четіявардана.

blank
blank

Cub не відновить роботу в приміщенні після закінчення карантин. Утім, формат планують використовувати у майбутньому, зокрема для попапів. «Ми точно продовжимо спадкоємність закладу, сподіваємося повернути його у майбутньому», – каже Четіявардана.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Cub