Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Винний бар Guilty на Воздвиженці змінив власників: що зміниться

Заклад Guilty Wine Bar змінив власників. Співзасновник Юрій Платоненко передав керівництво винним баром Світлані Мусій (Bali Bowl Cafe) та Оксані Романюк (Hum:Hum). У новому форматі заклад відновить роботу 10 червня, розповідають Barout нові власниці.

«Передали Guilty у руки дівчат. Без вас, друзів і гостей, він ніколи не був би настільки класним», – коментує Платоненко. 

blank
blank

«Структуру і форму ми залишаємо. Ми не робимо новий заклад з нуля, ми залишаємо все хороше, що створила [попередня команда] – із класним дизайном, з аудиторією. Ми просто принесемо в нього свою філософію і розуміння того, що таке винний бар», – коментує Barout Оксана Романюк, яка раніше відповідала за проєкт «Под асфальтом пляж» і керує закладами Hum:Hum на Подолі та Manifest у Ліссабоні. У свою чергу, Мусій свого часу працювала в Druzi Cafe, а тепер розвиває заклади Bali Bowl Cafe на площі Льва Толстого і Kyiv Food Market.

«Удень Guilty фактично працюватиме як кав’ярня, куди можна буде забігти за круасанами й хамоном, а також на бранч, ланч і бізнес-ланч. Увечері, звичайно, це буде камерний винний бар, де можна буде випити вина і поїсти», – додають в новій команді. 

Нова команда планує розширити винну карту Guilty, доповниши її натуральними і біодинамічними винами. Також хочуть проводити заходи на зразок презентацій, вечірок та окремих подій. «Будемо продовжувати й арт-складник закладу, співпрацюватимемо з молодими українськими художниками, влаштовуватимемо виставки», – доповнює Романюк. 

Також заклад працюватиме як магазин: «Хочемо стати для гостей таким собі фільтром для відбору суперкрутих продуктів, стати місцем, куди можна забігти за пляшкою класного вина, шматком сиру чи хамоном». 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Guilty

Статті на цю ж тему