Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Винний бар Pure & Naive відкрили біля Золотих воріт. Це перезапуск необістро «Асамблея»

Заклад Pure & Naive Wine Bar & Bistro почав роботу на вулиці Івана Франка неподалік перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького. Це оновлення формату необістро «Асамблея», що поєднує винний бар, бістро та магазин вина. 

«Ми відкриваємо винний бар, що говорить з гостями просто та зрозуміло, без академічності й купи деталей. Для людей, які люблять вино, але не обов’язково розбираються в ньому. Тому у винній карті в нас мінімум інформації з пляшки та максимум наших власних відчуттів», – розповідає The Village Україна співзасновник Павло Гук.

Pure & Naive позиціюють як «винний бар для молодіжної аудиторії». За вибір вина відповідає шеф-сомельє Микола Гелич, який раніше співпрацював із The Naked Bar. Окрім можливості скуштувати вино, пропонують придбати пляшку із магазину. «Хочемо, аби люди відкривали для себе вино. Хай це буде в барі чи вдома. Ми розвиваємо цей бізнес як магазин, а не як ресторан, тому можемо запропонувати ціни, як у дистриб’юторів», – розповідає Гук. Співпрацюють із постачальниками Roots, goodwine і Wine Time, також ведуть перемовини з кількома іншими дистриб’юторами.

Фото Дмитра Новікова

Заклад пропонує позиції вина від 105 гривень за келих і 450 гривень за пляшку. Винну карту розділили на чотири блоки: Pure (115–145 грн за келих), Naive (145–155 грн), New Experience (175–185 грн) і Bubbles (105–165 грн). «Ми пропонуємо дві основні позиції та вина для нового досвіду. New Experience – це категорія для людей, які хочуть спробувати щось нове й незвичне. Це може бути як натуральне вино, так і щось рідкісне з традиційного», – каже Гук.

Відповідно до концепції із простотою в Pure & Naive подають і назви позицій вина. Наприклад, пропонують «Совіньйон Блан» із Австрії, який подають як «Легковажний совіньйон» (135/595 грн), і поєднання 11 сортів білого вина «Польовий збір» (145/645 грн).

Фото Дмитра Новікова

 З винної карти:

«Грецьке біле» – 115/495 грн

«Португальське розе» – 135/595 грн

«Червоне оксамитове» – 125/545 грн

«Полуниця в сметані» – 155/695 грн

«Квіткова теплиця» – 175/785 грн

«Антикварна лавка» – 185/850 грн

«Ягідно-лакрична цукерка» – 155/695 грн

«Бадьора ягідна кава» – 135/595 грн

«Просеко з Венето» – 165/745 грн

Окрім вина, в закладі пропонують страви в форматі бістро та коктейльну карту. Наприклад, серед коктейлів «Банановий Daiquiri» (165 грн), «Gin & Tonic із грейпфрутом» (179 грн) і «Ромашковий Gimlet» (175 грн), а також змішаний напій «Краще за Aperol» (175 грн) із динею.


Запуск винного бару називають першим етапом зміни формату необістро «Асамблея», відтепер Assembly Restaurants поєднуватиме всі формати в межах проєкту. «Pure & Naive – це частина сім’ї фуд-проєктів Assembly Restaurants, створеною засновниками необістро «Асамблея». У кінці 2020-го ми плануємо відкрити на окремій локації сандвіч-бар Melt Me, що запустили під час карантину на доставку. А в 2021-му – ще один новий формат – ресторан-театр», – розповідає Гук. Детальніше про зміни формату – у матеріалі The Village Україна.


Коли:

13:00–23:00 (з вівторка по неділю), 16:00-23:00 (понеділок)

Де:

м. Київ, вулиця Франка, 25


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Фото: Дмитро Новіков
Обкладинка: Марго Дідіченко