Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Як працює найкращий бар світу? Слухайте подкаст із керівниками Connaught Bar

Епізод подкасту Bartender At Large з керівниками найкращого бару світу 2020 року за версією The World’s 50 Best Bars записав ведучий Ерік Кастро. Послухати епізод можна на платформах Apple Podcasts і Google Podcasts

Гостями Bartender At Large стали директор міксології Connaught Bar Агостіно Перроне, старший міксолог Джорджіо Барджіані та заступниця бар-менеджера Маура Мілья. Записали інтерв’ю наступного дня після визнання бару найкращим за версією The World’s 50 Best Bars, також до розмови приєднався редактор премії Марк Сенсом. 

«Рейтинг [The World’s 50 Best Bars] публікують вже понад десятиліття, і щоразу Connaught Bar представлений у списку. Ви йшли до першого місця в списку протягом тривалого часу, але постійно були в рейтингу. Подібна стабільність – це щось нечуване у барному світі. Адже традиційний цикл роботи бару та команди – близько трьох-п’яти років», – представляє розмову ведучий Ерік Кастро. 

«У нас немає особливого секрету. Просто ми знайшли місце, де наша команда має можливість розкривати потенціал гостинності, де ми можемо і раді працювати протягом тривалого часу», – коментує Аго Перроне.

У подкасті італійська команда бару в лондонському готелі Connaught розповідає про тривалий процес роботи та збереження колективу, баланс між традиціями та інноваціями в коктейльній карті та гостинність у барній сфері. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Connaught Bar