Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Яке віскі найбільш популярне в провідних барах світу: рейтинг

Найбільш популярні бренди шотландського, ірландського та американського віскі 2021 року в провідних барах світу назвали в щорічному рейтингу журналу Drinks International.

Цьогорічний топ-10 шотладського віскі залишився таким самим, як торік, але кілька брендів змінили свої місця. Перше місце зберіг бренд Johnnie Walker – як і у всіх виданнях рейтингу, крім одного.

Другу позицію посів бренд Monkey Shoulder, а на третє вийшов The Balvenie. Покращили позиції в рейтингу у порівнянні з попереднім роком бренди Laphroaig і Talisker.

 1. Johnnie Walker
 2. Monkey Shoulder
 3. The Balvenie
 4. The Macallan
 5. Laphroaig
 6. Talisker
 7. Glenfiddich
 8. Chivas Regal
 9. Ardbeg
 10. Dewar’s

У списку найбільш популярних брендів американського віскі відбулося кілька змін: на третє місце вийшов Maker’s Mark, а в топ-10 повернувся ще один бренд Beam Suntory, Jim Beam. 

 1. Bulleit
 2. Buffalo Trace
 3. Maker’s Mark
 4. Woodford Reserve
 5. Michter’s
 6. Jack Daniel’s
 7. Wild Turkey
 8. Four Roses
 9. Jim Beam
 10. Rittenhouse

Не змінився лідер і в рейтингу ірландського віскі, більшість опитаних барів назвали найбільш популярним бренд Jameson. Змінилася, втім, послідовість брендів у топ-3: тепер це Bushmills і Tullamore Dew, а не Teeling, який змістився на п’яту позицію, пропустивши вперед і Redbreast.

 1. Jameson
 2. Bushmills
 3. Tullamore Dew
 4. Redbreast
 5. Teeling
 6. Green Spot
 7. Roe & Co
 8. Connemara
 9. The Dead Rabbit
 10. Glendalough

 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Статті на цю ж тему