Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Які бренди текіли та мескалю найпопулярніші у барах світу

Найбільш популярні бренди текіли та мескалю у провідних барах світу впродовж 2021 року назвали в щорічному рейтингу журналу Drinks International.

Текіла Don Julio від Diageo зберегла лідерство – вона очолює рейтинг вже сьомий рік поспіль. Серед опитаних барменів 13% назвали її найбільш популярною текілою.

 1. Don Julio
 2. Ocho
 3. Patron
 4. Jose Cuervo
 5. El Jimador
 6. Olmeca Altos
 7. Espolon
 8. Arette
 9. Calle 23
 10. Casamigos

Бренди Ocho та Patron зберегли свої позиції у рейтингу з минулого року. Текіла Jose Cuervo обігнала виробника El Jimador і посіла четверте місце.


Виробник мескалю Del Maguey третій рік поспіль займає перше місце у рейтингу мескалю Drinks International: його обрали 25% барменів.

 1. Del Maguey
 2. Montelobos
 3. Alipus
 4. Siete Misterios
 5. Casamigos
 6. Bruxo
 7. Derrumbes
 8. Ilegal
 9. Koch
 10. Mezcal Vago

Мескаль Montelobos піднявся на одну сходинку і посів друге місце у рейтингу, через що Alipus тепер займає третє місце. Бренд Ilegal з п’ятого місця опустився на восьму сходинку у рейтингу.


 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої мають попит у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Don Julio