Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Ювілейний Barometer International Bar Show 2021 відбудеться у вересні

Київське барне шоу Barometer International Bar Show відбудеться 24-26 вересня 2021 року, розповідають Barout організатори. Таким чином шоу відновлять після вимушеної паузи у 2020 році через пандемію коронавірусу.

«Цього року ми готуємо грандіозну подію – ювілейний п’ятий Barometer International Bar Show з темою People», – кажуть організатори Hoteliero.

Відео Barometer 2019

Пояснюють вибір теми: «Барна індустрія – це люди, які, як пазли, об’єднуючись в одне ціле, створюють її: від бармена до виробника, як світового масштабу, так і локального, дизайнера, архітектора, гостя бару і просто любителя “звичайного віскі”, який своїм вибором також впливає на тренди та пропозиції на ринку. Барна індустрія – це світ, який ми завжди прагнули вдало об’єднати разом на одному майданчику».

У 2020 році Barometer скасували через пандемію. Натомість організатори провели серію віртуальних дискусій.


Barometer – щорічна подія барної індустрії, розрахована на барменів, бартендерів, бар-менеджерів, власників барів і ресторанів, а також виробників та дистриб’юторів алкоголю. Відбувається з 2016-го рок, щороку збирає від 12 до 20 тисяч людей.

Як і попередні Barometer, захід 2021 року відбудеться на київському майданчику КВЦ «Парковий» на Печерську.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Barometer