Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

За $4,5 млн продали найбільшу приватну колекцію віскі

Найбільшу у світі приватну колекцію віскі продали за 4,5 мільйона доларів – пляшки віскі продавали протягом двох років на 23 аукціонах, пише The Spirits Business.

До колекції Pat’s Whisk(e)y входять понад 9 000 пляшок віскі: 5 000 односолодових, 1 000 купажованих та понад 600 американських віскі.

Останню партію віскі продали на Whiskey Auctioneer у листопаді 2021 року. Серед колекції виділяють віскі Brora 1972 року, Glenfarclas 1952 року та Karuizawa Bourbon 1952 року.

Колекцію віскі протягом 15 років формував анонімний колекціонер, який назвався іменем Пет. «Продаж колекції був для мене глибоко емоційним процесом, оскільки вона була такою великою частиною мого життя», – коментує він.

«Малоймовірно, що ми коли-небудь побачимо таку велику й різноманітну колекцію, як ця. Цей аукціон увійде в історію віскі, створивши прецедент для майбутніх колекціонерів», – коментує Єн Макклун, засновник Whiskey Auctioneer.

Із загальної суми 35 тисяч доларів пожертвували організації Teenage Cancer Trust, яка займається підтримкою і лікуванням підлітків з онкологією у Британії.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Whisky Auctioneer