Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

За яких умов можуть продовжити локдаун в Україні – МОЗ

Після закінчення 16-денного загальнонаціонального локдауну 25 січня Україна повернеться до режиму адаптивного карантину. Але за умови «надзвичайно критичної ситуації» уряд може повернутися до рішення з локдауном, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

«У нас в країні карантин встановлений до 28 лютого з певним періодом посилених обмежень від 8 до 24 січня. Це такий режим. Починаючи від 25 січня, буде карантин з іншими обмеженнями, з іншим режимом. Зокрема, це стосується нашої стратегії: ми хочемо далі повернутися до адаптивного карантину. Тоді, залежно від епідеміологічної ситуації, визначають той чи інший рівень обмежень», – заявив Степанов. 

Умовою для повернення до режиму локдауну він назвав «надкритичну ситуацію»: «Якщо буде різке зростання захворюваності на коронавірус. Йдеться про можливості медичної системи. Якщо ми прив’язуємося до кількості, то це близько 30 тисяч хворих. Утім, це і кількість госпіталізованих, і кількість важких пацієнтів, і зростання – з якою швидкістю воно відбувається».

Проте вчора, увечері 12 січня Максим Степанов заявив в інтерв’ю 24 телеканалу, що виступає за продовження локдауну після 24 січня. 


Локдаун в Україні діє з 8 по 24 січня. Новий жорсткий карантин передбачає, зокрема, припинення прийому гостей закладами громадського харчування. Для ресторанів і кафе дозволяють роботу на самовивіз і доставку, для барів це означає тимчасове припинення роботи.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: МОЗ