Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

За яких умов в Україні можуть ввести «більш жорсткий карантин» – МОЗ

Більш жорсткі карантинні заходи можуть ввести в Україні за умови досягнення показника в близько 30 тисяч нових випадків Covid-19 на добу, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. 

Причина – можливості української системи охорони здоров’я приймати хворих на коронавірус. «Вітчизняна медична система може не витримати навантаження у разі, коли в країні певний період фіксуватиметься до 30 тисяч нових випадків Covid-19 на добу. […] Якщо буде загроза повного колапсу медичної системи, то ми будемо наполягати на введенні більш жорстких заходів», – стверджує Степанов. 

«Якщо буде загроза повного колапсу медичної системи, – додав керівник МОЗ, – то ми будемо наполягати на введенні більш жорстких заходів. Для нас головний показник – це кількість людей, які госпіталізуються».

Cтепанов доповнив, що нині можливості медичної системи щодо виділення лікарняних ліжок становлять 75-80 тисяч ліжок. Станом на 20 листопада у лікарнях перебувало 27 902 пацієнти з підозрою або підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», додав міністр.

Водночас у МОЗ не уточнили, які саме більш жорсткі карантинні заходи маються на увазі. Раніше представники уряду заявляли, що локдаун можуть ввести при перевищенні показника нових добових випадків Covid-19 у 7,5 тисяч і 15 тисяч. За добу 22 листопада зафіксували 10945 нових випадків коронавірусу. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: МОЗ