Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Заклад Living Room на Спаській закривають. Він переїде в нове приміщення

Заклад Living Room припиняє роботу у приміщенні на вулиці Спаській біля станції метро «Контрактова площа». Останній день роботи – 27 серпня, підтвердили Barout у закладі.

«У нас виникли проблеми з орендодавцем, тому ми вирішили залишити це приміщення. Вирішили не триматися за старе, яке не дуже бажає втримуватись, а сфокусуватися на ідеї переїзду і розширення, яка вже і так давно напрошувалась», – коментують Barout.

«Новий простір знайшли неподалік, на вулиці Спаській, 35. Найближчим часом переїдемо туди», – додають у Living Room.

blank
blank

У кафе кажуть, що розташують новий Living Room у новобудові. Додають, що планують зберегти основне меню після переїзду, але внесуть певні оновлення. Зокрема, хочуть оновити барну карту. «Сподіваємось одразу додати кухню. Повернути страви, якими власники, сирійці за походженням, смачно годували ще на початку історії бару. Плюс, звичайно, додати нових», – кажуть у закладі.

«Головна ціль – змінивши адресу та додавши нового, зберегти ту відкритість, домашність та атмосферу прийняття, за котру ми назавжди пам’ятатимемо і любитимемо нашу Спаську, 6», – кажуть у Living Room.

Living Room відкрили влітку 2013 року, це заклад зі стравами європейської та сирійської кухні, де також пропонують напої, каву та чай.Обкладинка: Ярослав Друзюк